Sportovní gymnastika Spartak SÚCo se děje na soustředění


  Sobota

Dojeli jsme téměř všichni. Nikoho jsme cestou neztratili. Pouze drobné choroby a pracovní záležitosti způsobili, že se všichni potkáme, až v pondělí Zorientovali se v tělocvičně, trošku pocvičili. Pochutnali si na řízečcích od maminek. Podivili se, jak jsou Kohoutovi rychlí na vzkaz niku. Popřáli jsme Alenkám k svátku, Michalovi k 22. místu v Olympijském šplhu. A už se těšíme na zítřek na knedlo vepřo zelo a pěkné pocvičeníčko


  Neděle

Neděle proběhla ve cvičebním duchu a ve snaze seznámit se s novým prostředím. Zjistili jsme , že nedaleko je Olympijský park. Uvidíme,zda se tam podíváme.


  Pondělí

Začínáme se orientovat a pořádně cvičíme. První fotografie jsou zde


  Úterý

Všichni jsme plni elánu a cvičíme jako draci. Zranění se nám vyhýbá.Pozorujeme v televizi finále gymnastiky na jednotlivých nářadích. Po chvílích sbíráme razítka z Olympijského parku. Pěkné počasí nás vylákalo na koupaliště. Odpoledne ve vodě nebylo špatné.


  Středa

Soustředění se přehouplo do druhé poloviny.Trénujeme se stejnou intenzitou, jako na začátku. Většina již získala medaili z Olympijského parku. Čast vědy chtivých gymnastů se podívala do Techmánie.

Fotografie


  Čtvrtek

Budíček, rozcvička,snídaně, trénink, oběd, trénink večeře, disco. Ještě jeden den a jsme doma. Někteří již odjíždějí.Tak ještě zítra a konec.


  Pátek

Nějak nám to zpravodajství v letošním roce nevyšlo. Ani jsme se nenadáli a je tu posední den. Poslední fotografie Zítra jen uklidíme, pooběváme a jedeme domů. Potkáme se až v září v tělocvičně.