Sportovní gymnastika Spartak SÚ

Co se děje na soustředění

Sobota 15.8.

Tak je tady první večer. 20 minut zpoždění vlaku nebyl žádný problém, tak jsme hravě dodrželi plánovaný začátek soustředění. Provedli první pokusy o trénink. Dojedli řízečky od maminek, Ochutnali první společnou večeři. Klukům zbyl čas podívat se na okolí tělocvičny. A v 21.00 již všichni ve spacácích v očekávání zítřejšího dne. (K obědu bude knedlo vepřo zelo)

• Neděle 16.8.

Druhý den je u konce. Všichni jsou zdraví. Nejzdravější je p. Kašíková, která dnes oslavila významné výročí. Téměř celý den prší, tak nás ani nemrzí, že jsme pod střechou. Příjemné jsou vzkazy. Jsme rádi, že nám někdo drží palce a myslí na nás. Potěšitelné je i to, že se p. Donát dopracoval ke zveřejnění fotografií z republikového přeboru mužů.

• Pondělí 17.8.

Dnes celý pršelo, ale nám to vůbec nevadilo. Celý den jsme spokojeně strávili v tělocvičně a pilně trénovali. Vzkazujeme všem rodičům, že se děti jsou výborné, nadšené a veselé. Dnes dobrovolně dováděly skoro až do 21.00. Vůbec jim nevadilo, že je již po večeři a metaly salta, dálkové skoky a skoky „pro radost o 106“. Ale pěkně po pořádku.
    Ráno probíhaly vedené tréninky, chlapci se věnovali přemetům, děvčata bradlům a malí cvičili rutinu – kotouly, stojky, přemety . Odpoledne začíná posilováním a pořádnou kondiční přípravou. Dívky - ty starší – se pak věnovaly choreografiím a mladší nácviku piruet. Kluci – ti měli svůj speciáln&iacu te; víceboj. Po sladké večeři se chystáme do nového dne.

• Úterý 18.8.

Dny začínají být stejné. Budíček, rozcvička, snídaně, cvičení, oběd,krátký odpočinek a zase cvičení. K večeři "Brdská čočka" od Švejdů a hupky šupky do postýlky.

• Středa 19.8.

Dnešní den byl trochu volnější. Dopoledne jsme ještě pocvičili a odpoledne část vyrazila do krytého bazénu a druhá část do Techmanie.V polovině soustředění není špatné si trošku ulevit. Navštívila nás Karolína M, která si večer odvezla Matěje

• Čtvrtek 20.8.

Předposlední den soustředění jsme prožili opět v tělocvičně. Pouze večer jsme si zpesřili drobnými hrátkami. Soutěž dvojic vyhrála Sofie Flaškova a Honza Klečacký. Vyrovnanými výkony si prvenství zasloužili. a den zakončili diskotékou.

• Pátek 21.8.

Poslední celý den v Plzni proběhl částečně v tělocvičně, částečně na koupališti a nejmladší žáci se podívali do ZOO.
    Zítra ještě dopoledne budeme cvičit, uklidíme, rozloučíme se s tělocvičnou, dojdeme na oběd a ve 12.30 předáme prostory ve kterých jsme prožili snad příjemný týden.
    Ve 13.00 se rojedeme, někteří vlakem a někteří s rodiči auty domů. Neloučíme se však na dlouho, většina účastníků se potká ve středu v tělovičně v Táboře.

• Sobota 22.8.

Tak je konec. Týden uběhl jako nic. Aninebyo moc slziček. Jedinej Matěj musel odjet dříve.Zvýšená teplota je nepříjemná věc. My ostatní jsme odjeli podle plánu. A už se těšíme, že se uvidíme v naší tělocvičně