Titulní proužek

Spartak SU



Nejbližší akce

MUŽI

v pondělí 17. 12. se bude místo tréninku konat Oddílový vánoční závod Začátek v 16:00h, konec 18:30 - 19:00h


7.12.

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH






ŽENY

8.12.
MČR družstev - místo bude upřesněno

15.12.
Memoriál Petra Kouby - České Budějovice

21.12.
"Poslední trénink" aneb Hecboj dětí a rodičů - Sezimovo Ústí



NÁBOR







MIMO SERVER

Gymnastika SU na Facebooku


Gymnastika děvčat na youtube

Gymnastika chlapců na youtube




Stránky ČGF

Stránky ČUS

Táborský deník


Pěkné fotografi

Spartak SÚ

AŠSK Tábor


úvod

Členové oddílu

  • Muži, dorostenci, žáci

  • Žákyně, juniorky, ženy




    Družstvo:

    Kotalíková Diana 2004
    Honzíková Klára 2005
    Vágnerová Lucie 2005
    Slabá Marie 2006
    Rybáková Rozálie 2006
    Vonešová Tereza 2007
    Vesecká Sandra 2007
    Pilečková Amálie 2008
    Mansfeldová Bára 2009
    Sedláková Tereza 2009
    Kopecká Aneta 2010
    Jirkovská Kristýna 2008
    Dlouhá Klára 2010

    Trenéři
    Blažková Michaela,Cepák Čestmír,Prokop Jiří,Voborská Kristýna,

    Tréninky:
    Po: 16:30 - 19:00
    St: 16:30 - 19:00
    Pá: 16:00 - 18:30


    Družstvo:


    Štemberková Eva 2011
    Kolbová Simona 2011
    Slabá Hana 2011
    Krejčí Štěpánka 2011
    Trenéři:
    Vonešová Pavla, Štemberková Miluše

    Tréninky:
    Po: 17:00 - 19:00
    St: 16:30 - 19:00
    Pá: 16:00 - 18:30


    Družstvo:


    Sikorová Adéla 2012
    Dubská Viktorie 2012
    Mandelíčková Beata 2012
    Kaspříková Karolína 2012
    Budíková Vendula 2012
    Mansfeldová Adéla 2013
    Vachtová Sára 2013
    Učiková Sofie 2013
    Ederová Petra 2013
    Mairychová Valerie 2013

    Trenéři
    Sikora Rudolf, Štemberková Miluše, Klášterková Tereza, Marik Dušan
    Tréninky:
    Po: 17:00 - 19:00
    St: 16:30 - 19:00


    Družstvo:


    Klocová Sára
    Bártová Eliška
    Jelínková Jasmína
    Sedláková Kateřina

    Trenéři:
    Rajková Eva, Sedláková Pavla, Bártová Iva,
    Tréninky:
    Út: 16:30 - 19:00
    Pá: 16:00 - 18:30


    Družstvo:


    Pekárková Karin  2012
    Cimpová Michaela 2010
    Woldřichová Marie  2009
    Dračková Lajla  2010
    Choulíková Šárka 2009
    Karbanová Karolína 2009
    Chudobová Vendula 2011
    Boháčová Viola 2010
    Boháčová Eliška 2012
    Šípová Denisa  2011
    Leiblová Nikola 2012
    Čapková Tereza 2010
    Tereza Doležalová  2008
    Mazouchová Nikol  2012
    Kohoutová Karolína 2010

    Trenéři:
    Choulíková Klára

    Tréninky:
    Út: 17:00 - 19:00
    Čt: 18:00 - 19:00


    [ Nahoru | Domů |Kontakty | Plánované akce | Členove oddílu | Zprávy | Soustředění ]