Titulní proužek

Spartak SU



Nejbližší akce

MUŽI

v pondělí 17. 12. se bude místo tréninku konat Oddílový vánoční závod Začátek v 16:00h, konec 18:30 - 19:00h


7.12.

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH






ŽENY

8.12.
MČR družstev - místo bude upřesněno

15.12.
Memoriál Petra Kouby - České Budějovice

21.12.
"Poslední trénink" aneb Hecboj dětí a rodičů - Sezimovo Ústí



NÁBOR







MIMO SERVER

Gymnastika SU na Facebooku


Gymnastika děvčat na youtube

Gymnastika chlapců na youtube




Stránky ČGF

Stránky ČUS

Táborský deník


Pěkné fotografi

Spartak SÚ

AŠSK Tábor


Spartak SU

Členové oddílu

  • Ženy, dorostenky, žákyně
  • Žáci, dorostenci, muži

    Družstvo:

  • Klečacký Jan 2008
  • Kulhavý Antonín 2008
  • Donát Čeněk 2007
  • Kümmel Radek 2008
  • Machotka Jindřich 2008
  • Sycha Šimon 2008
  • Fuleii Nazarii 2008


  • Trenéři
    Včelák Jaroslav,Vrkočová Jana
    Tréninky:
    Po: 17:00 - 19:00
    Čt: 17:00 - 19:00



    Družstvo:

    Straka Matyáš 2009
    Novotný Kryštof 2009
    Míka Vilém 2010
    Donát Radim 2010
    Jech Dalibor 2010

    Trenéři Vaněčková Michaela
    Pomocní trenéři Vaněček František, Houska Jan, Šmíd Matěj,

    Tréninky:
    Po: 16:30 - 19:00
    Čt: 16:00 - 18:00


    Družstvo:

    Drábek Kristián 2006
    Koreš Jakub 2007
    Kohout Daniel 2007

    Novotný Vítek 2007
    Hnízdil David 2007


    Trenéři
    Kašíková Zdena

    Tréninky: Po: 17:00 - 19:00
    Čt: 17:00 - 19:00

    Družstvo:

    Špak Petr 2009
    Budík Lukáš 2009
    Prokop Jonáš 2010
    Mairych Gabriel 2010
    Machotka Martin 2011
    Příhoda Jakub 2011

    Chramosta Čeněk 2012


    Trenéři
    Svobodová Michaela
    Pomocní trenéři Petra Donátová,Petra Míková,Jana Jechová

    Tréninky:
    Po: 17:00 - 19:00
    Čt: 16:00 - 18:00


    Družstvo:

    Pekarovič Jakub 2010
    Eder Jan 2011
    Karpíšek David 2011
    Strnad Vojtěch 2011
    Laštovička Filip2011
    Moravec Jiří 2012

    Trenéři
    Moravec Pavel

    Tréninky:
    Po: 16:00 - 17:30
    Čt: 16:00 - 17:30


    Družstvo:

    Bierl Antonín 2010
    Černý Antonín 2011
    Zvěřina Mikuláš 2011
    Šonka Josef 2012
    Trešl Jakub 2012
    Novotný Ondřej 2013

    Trenéři: Kašíková Zdena


    Tréninky: Po: 16:00 -17:00
    Čt: 16:00 - 17:00


    [ Nahoru | Domů |Kontakty | Plánované akce | Členove oddílu | Zprávy | Soustředění ]